top of page
Dış Mekan Hissedilebilir Yüzey Uygulaması CRC.JPG

HAKKIMIZDA

CRC KALİTEYİ ÜRETİR.

Hissedilebilir Yüzey & Hissedilebilir Zemin Üreticisi CRC, tüm bireylerin yasam standartlarının yükseltilmesine yönelik çalışmalar yapan, değer üreten, dünya standartlarında üretim tesisleri ile ürünlerinde yüksek kaliteyi standart hale getirmiş %100 Türk sermayeli şirkettir.
Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir kurum olarak, ekipteki arkadaşlarımızın toplum için değerler üreten sivil toplum kuruluşlarında çalışmasını, sahip oldukları bilgi birikimi ve tecrübelerini toplumsal sorunların çözümünde kullanmalarını teşvik ederiz.
Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle başarınız ve mutluluğunuz için yanınızdayız.
Yenilikçi yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler ile müşterilerimiz ve toplum için artı değer üretiriz...
CRC, kaliteyi standartlaştırmış bir şirket olarak herkes için olumlu değerler üreten bir kuruluş olmaya devam edecektir.
Hissedilebilir yüzey ürünleri görme engelli bireylerin güvenle hareket edebilmeleri için çok önemlidir.
CRC, mükemmellik ve sosyal fayda temelindeki çalışmaları ile sektöründe öncü bir firmadır. Gücünü, ürettiği toplumsal fayda ve müşterilerinin memnuniyetinden alır. En iyiyi başarmak için her zaman için ana felsefemizdir.
Üstlendiğimiz her işte en iyi ürün ve hizmetleri sunarız.
Daima, dünyanın önde gelen hammadde ve ara mamul üreticileri ile çalışırız.
%100 garantili ürün ve hizmet sunarız.
Yaptığımız tüm uygulamalarda kalite vazgeçilmez ilkemizdir.
CRC, 2012 yılından beri engellilere yönelik çalışmalar yapmaktadır. CRC, görme engellilerin hayatını kolaylaştıran ve ülkemizde umuma açık tüm alanlarda uygulaması zorunlu olan hissedilebilir yüzey ürünleri öncelikli olmak üzere birçok ürünü ile sektöründe marka olmuş bir şirkettir.
CRC, müşterilerine engellilere yönelik tüm düzenlemeler ile ilgili profesyonel danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak vermektedir. CRC, sahip olduğu deneyim ve güçlü ekibi ile birlikte Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından birisidir.

T. İş Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım, Türkiye Finans Katılım Bankası, ING Bank, Odeabank, Halkbank, TEB, PTT Bank, Fibabanka, Garanti Bankası, Akbank ve bir çok bankada hissedilebilir yüzey ürünü olarak CRC kalitesi tercih edilmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışında farklı birçok havaalanı projesinde, yüksek hızlı tren garı ve demiryolu projesinde, metro projelerinde, tramvay ve raylı sistem projelerinde CRC ürünleri tercih edilmiştir.

Türkiye genelinde çok sayıda hastane, okul, sağlık ocağı, belediye hizmet binaları, valilik ve kaymakamlık binaları, resmi kurumlara ait hizmet binalarında CRC ürünleri kullanılmıştır.
CRC, sosyal faydayı maksimize eden çalışmalarıyla müşterileri için katma değer üreten bir şirkettir.
CRC ekibi olarak, engellilere yönelik yaptığımız çalışmalarla sosyal faydayı maksimize etmeyi ve ülkemiz ve müşterilerimiz için katma değer üretmeyi ana hedef olarak belirledik.
Şirketimiz, erişilebilirlik ve ulaşılabilirlik çalışmaları kapsamında profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında erişilebilirlik danışmanlık hizmeti kapsamında hizmet talep eden müşterilerimize, yerinde tespit çalışmaları yaparak güncel mevzuatlara uygun erişilebilirlik projeleri hazırlamaktayız.

bottom of page